S produkty Biofarmy Babiny za vítězstvím

Ti, kteří se rogainingu a jiným ultravytrvalostním sportům věnují delší dobu, vám jistě potvrdí, že během závodu si kromě dodržování pitného režimu musíte pohlídat též pravidelné doplňování energie.

Nezkušení závodníci velmi často jedí co nejméně, aby „ušetřili čas“. Odůvodnění se najde vždycky: přece nebudu sundávat batoh v dešti, počkám až na další kontrolu, pak na další atd. Časem člověk zjistí, že nemá na nic chuť, a vlastně ani „nemá hlad“. Jenže, když po tělu chcete, aby víceméně celý den strávilo ve vytrvalém pohybu, musíte mu dodat nějaké živiny.

Léty prověřená zkušenost říká, že absolvovat čtyřiadvacetihodinovku pouze na čokolády a sladkosti prakticky nejde. Proto se vyplatí někdy v čase večeře, kdy už vám čokolády a gely lezou krkem, dopřát si něco vydatnějšího. Pokud si během našeho závodu naplánujete návštěvu Hash House, máte vystaráno. Personál biofarmy Babiny pro vás navaří výživnou hovězí vývar, dršťkovku a guláš. Ochutnat můžete také jejich hovězí bioklobásu, a na cestu si pak můžete nabrat třeba sušené plátky masa nebo ovoce, které se vyrábí přímo v prostorách biofarmy.

Týmy, které neznají návratu, si buď doma předem připraví vlastní rohlíky či chleby obložené sýrem, šunkou či salámem, nebo si prostřednictvím e-shopu mohou objednat místní klobásy, sušené maso i ovoce.

Sušené plody do sebe většinou dostanete i tehdy, kdy už nic jiného do sebe nenarvete, což se obvykle stává v průběhu druhého dne závodu.

Bioprodukty si samozřejmě můžete odvézt i domů, stačí si je v e-shopu objednat a vyzvednout kdykoli během víkendu v prodejně. Kromě již zmíněných položek si můžete zakoupit také hovězí vývar, jablečný biomošt či třešňový kompot.

Účastníci MČR 2019 mohou využít dvacetiprocentní slevu. Takže i když náhodou nezvítězíte při závodě samotném, nákup bioproduktů farmy Babiny znamená výhru nejen pro vaše chuťové buňky, ale i pro vaše zdraví.

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑